לשאלות ובירורים חייגו:
08-9415022

פתיחת תיק הוצאה לפועל

איך יודעים מתי לפתוח תיק הוצאה לפועל, איך יודעים איזו בקשה למלא ומה לדרוש במסגרתה? להלן מאמר שיעשה לך סדר בעניינים בכל הקשור לפתיחת תיק בהוצל"פ.

מה זה פתיחת תיק הוצאה לפועל?

הוצאה לפעולה הינו גוף הפועל במטרה לאכוף פסקי דין שניתנו ע"י בתי המשפט בארץ במגוון נושאים. אם קיים ברשותך פסק דין, שיק, חשבון או כל מסמך אחר המחייב אדם לשלם לך ואינך מצליח לגבות את כספך, לצורך כך באפשרותך לבצע פתיחת תיק הוצאה לפועל (הוצל"פ).

באילו נושאים ניתן לפנות להוצאה לפועל?

הבקשות בהוצאה לפועל מתחלקות למספר נושאים, לכל נושא טופס ייעודי אותו יש למלא לצורך פתיחת תיק בהוצל"פ:

כיצד מתנהל ההליך לגביית הכסף?

לאחר פתיחת תיק בהוצאה לפועל, נשלחת אזהרה לחייב בדואר רשום או באמצעות מסירה אישית. אם האזהרה לא הועילה והחייב טרם שילם את חובו , ניתן לנקוט במגוון צעדים:

בכל פתיחת תיק הוצאה לפועל והגשת בקשה, חלה חובת תשלום אגרה בהתאם לקבוע בתקנות הוצל"פ.

הליך פתיחת תיק הוצאה לפועל יכול להיות פשוט, אולם מחייב ידע באשר לסוג הבקשה אותה יש למלא, אופן מילוי הבקשה, הסנקציות שיש לדרוש במקרה והאזהרה לא הועילה לתשלום החוב ועוד. כל אלה מצריכים השקעה של זמן רב עד להשבת הכספים לזוכה. באפשרותך לוודא, כי הליך פתיחת תיק בהוצל"פ יבוצע באופן מקצועי ועל הצד הטוב ביותר עד להשבת כספיך וכל זאת מבלי שתצטרך להשקיע מזמנך היקר בניהולו. במידה וחייבים לך כספים ואתה מעוניין לפתוח תיק הוצאה לפועל כדי לגבות אותם, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו, שדה ושות' משרד עורכי דין, נוטריון ומגשרים, ונפעל להשבת כספך במלוא המרץ. אצלנו תוכל לשלם עמלה רק לאחר גבית הכסף, כך שכל שנדרש ממך הוא להגיע למשרדנו למסירת מלוא המידע לצורך הטיפול בבקשתך.
לתיאום פגישה וקבלת פרטים נוספים התקשר 08-9415022.

 

 • צרו קשר

  לפרטים נוספים חייגו 08-9415022
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  שם:
  נייד:
  מייל:

 • משרד עורכי דין שדה
  משרד עורכי דין שדה

  משרד עורכי דין שדה