פירוק חברה ע"י ספקים

תהליך פירוק חברה ע"י ספקים הוא תהליך מורכב ונדרש ליווי מקצועי של עו"ד בכדי לעבור את השלבים בתהליך בצורה תקינה. פירוק החברה על ידי גורמים להם החברה חייבת כסף, יכולה להתבצע בתהליך שנקרא 'פירוק חברה מרצון'. תהליך זה אינו דורש פנייה לבתי משפט אך הוא תהליך הדורש מספר שלבים בירוקרטיים ארוכים. 

שלבי פירוק חברה על-ידי הנושים:

1 - קביעת אסיפה בה יגיעו הנושים ובעלי החברה בה ימונה מפרק לחברה והוא ירשם ברשם החברות. 
2 - פירוק החברה ע"י המפרק הרשמי וסילוק החובות לספקים.
3 - הגשת בקשה לפטור מרשם החברות מתשלום האגרה השנתית.
4 - סיום התהליך של פירוק החברה ושליחת כל המסמכים הרלוונטיים לרשם החברות. 
 
את השלבים הללו כדאי לעשות בליווי צמוד של משרד עורכי דין מקצועי אשר מתמחה בתחום פירוק חברות. 

קביעת פגישה עם עורך דין פירוק חברה ע"י ספקים

על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך פירוקה של החברה, אתם תצטרכו לקבוע פגישה עם עורך דין פירוק חברה ע"י ספקים ולהציג בפניו את הטענות של הספקים נגדכם. בפגישה הראשונית תוכלו לקבל הצעת מחיר קונקרטית לתהליך הספציפי שלכם. 

כמה זמן לוקח תהליך פירוק חברה ע"י נושים?

משך זמן התהליך תלוי בגורמים רבים כגון גיוס הנושים להגיע לאסיפות של מפרק החברה וזמן הצגת כל המסמכים הדרושים לתהליך הפירוק. במקרים בהם תהליך הפירוק נעשה מרצון, אין צורך בפנייה לבתי המשפט ובכך נחסכת ההמתנה הארוכה בין דיון לדיון בנוגע לפירוק חברה ע"י נושים.

פירוק חברה ע"י ספקים עם משרד ותיק ומנוסה

אחד המשרדים הותיקים בארץ בתהליכי פירוק חברה ע"י ספקים הוא משרד עורכי הדין רן שדה ושות'. המשרד מטפל במאות תיקים של פירוק חברות בכל שנה ומספק שירות אישי ומקצועי לכל הלקוחות ברחבי הארץ. 

משרד עורך הדין רן שדה ושות' מציע - פירוק חברה ע"י ספקים

החלטתם להתחיל בתהליך פירוק חברה ע"י ספקים? כדאי שתדעו שיש לכם את האופציה לקבל ליווי מצוות עורכי הדין הטוב ביותר בארץ. צוות משרד עורכי הדין רן שדה ושות' אמון על מקרים דומים למקרה שלכם כבר מעל ל-17 שנים ומטפל במסירות ובמקצועיות בכל המקרים בהם יש צורך בליווי עו"ד. 
 

תחומי התמחות

 


אופנהיימר 7, פארק המדע, רחובות

להשארת פרטים וייעוץ ראשוני: 074-769-14-82

sadeh@sadehlaw.com


לשיחת ייעוץ ללא תשלום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם