עורך דין תביעות רשות מקרקעי ישראל

עומדים בפני תביעה נגד רשות מקרקעי ישראל? כדאי שתכירו את הגוף שהוסמך לפקח על כל הקרקעות אשר נמצאות בבעלות של מדינת ישראל. רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) אחראית על ניהול הקרקעות ומפקחת על אחד הנושאים הסבוכים והמורכבים ביותר מבחינה משפטית. במקרים בהם רשות מקרקעי ישראל לא מקנה לכם את זכויותיכם בקרקע על-פי חוק, כדאי לכם לפנות לאנשי מקצוע בתחום המשפט על מנת שתוכלו להתמודד עם אחד הגופים החזקים במדינה. ממשלת ישראל החליטה כי רשות מקרקעי ישראל תיהיה גוף עצמאי ולכן הקושי הבירוקרטי מול גורם זה הפך להיות מורכב יותר מבעבר. עורך דין תביעות רשות מקרקעי ישראל יכול ללוות אתכם בדיונים בבית המשפט על מנת שתוכלו לדרוש את כל זכויותיכם בקרקע. 

כדאי לדעת: התפקידים העיקריים של רשות מקרקעי ישראל (רמ"י):

- ניהול ופיקוח על קרקעות המדינה על מנת לפתח את הקרקע לטובת אזרחי ישראל
- מניעת ריכוזיות בשוק המקרקעין 

עורך דין תביעות כספיות

אם התביעה שלכם נגד רשות מקרקעי ישראל היא כספית, אתם יכולים לפנות לעורך דין תביעות כספיות ולהכין כתב תביעה מסודר ותקין בכדי להציגו בבית המשפט. תביעות בענייני קרקע יכולות להגיע לסכומים גדולים מאוד ולכן יש חשיבות לליווי של איש מקצוע בדיונים בבית המשפט. 

עורך דין תביעות נגד מנהל מקרקעי ישראל מחיר

מה המחיר של שכירת שירותיו של עורך דין תביעות נגד מנהל מקרקעי ישראל? במשרד עורך דין מקצועי תוכלו לשלם עמלה רק לאחר שתקבלו את הכספים המגיעים לכם מרשות מקרקעי ישראל. על מנת שתוכלו לדעת מה גובה העמלה של עורך דין בתחום רמ"י, אתם יכולים לפנות לאחד ממשרדי עורכי דין המובילים בתחום. 

קביעת פגישה עם עו"ד תביעות נגד מנהל מקרקעי ישראל

הגעתם להחלטה לפנות לעו"ד תביעות נגד מנהל מקרקעי ישראל? עכשיו נותר לכם לקבוע פגישה עם צוות המשרד. אחד ממשרדי עורך דין תביעות רשות מקרקעי ישראל המובילים בארץ הוא משרד עורכי הדין של רן שדה ושות' הממוקם בפארק המדע בעיר רחובות. 
 
משרד עורכי הדין רן שדה ושות' מציע - עורך דין תביעות רשות מקרקעי ישראל לקביעת פגישה עם צוות המשרד צרו קשר דרך הטלפון באתר. 
 

תחומי התמחות

 


אופנהיימר 7, פארק המדע, רחובות

להשארת פרטים וייעוץ ראשוני: 074-769-14-82

sadeh@sadehlaw.com


לשיחת ייעוץ ללא תשלום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם