משרד עו"ד צוואות וירושות

מתי כדאי לנסח צוואה? נהוג לחשוב כי ניסוח צוואה צריך להיעשות בשנותיו האחרונות בחייו של אדם, אך ניסוח הצוואה יכול גם לפתור בעיות משפחתיות רבות קיימות או עתידיות אשר יכולות לפגוע בתא המשפחתי הרחב. כתיבת הצוואה היא לא מספיקה, ויש חשיבות לבדיקת הניסוח של הצוואה. צוואה שאינה מובנת באופן מלא יכולה להוות בעיה משפטית, ובנוסף צוואה שהעריכה שלה אינה תואמת לחוק גם כן יכולה להוות בעיה. על מנת שתוכלו לנסח צוואה בצורה הטובה ביותר, אתם יכולים לפנות למשרד עו"ד צוואות וירושות ולקבוע פגישה לניסוח הצוואה בצורה תקינה וחוקית. 

עו"ד צוואות וירושות - יתרון

היתרון בפנייה לעו"ד צוואות וירושות בא לידי ביטוי בביטחון של כותב הצוואה כי המסמך שזה עתה נחתם הוא תקין וקביל בבית משפט. כאמור, ניסוח המסמך בצורה חוקית ותקינה יכולה למנוע סכסוכים משפחתיים כואבים לאחר שכותב הצוואה ילך לעולמו. 

צוואות וירושות

אדם אשר עבד כל חייו וצבר רכוש ונכסים במהלך חייו יכול להשאיר את נושא צוואות וירושות מאחוריו ברגע שהוא חתם על הצוואה. למרות שמדובר במסמך אחד, יש חשיבות רבה לניסוח שלו בצורה הטובה ביותר ולבצע רישום היורשים בצורה תקינה עם הפרטים שלהם. 

עורך דין צוואות וירושות

מעוניינים לקבוע פגישה עם עורך דין צוואות וירושות? הגעתם למקום הנכון! משרד עו"ד צוואות וירושות רן שדה ושות' נחשב לאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום. המשרד של עורכי הדין רן שדה ושות' ממוקם בפארק המדע בעיר רחובות ומספק שירות מקצועי בתחום הצוואות כבר מעל לעשור. 

משרד עו"ד צוואות וירושות מומלץ - משרד עורכי הדין רן שדה ושות'

צוות משרד עורך הדין רן שדה ושות' ישמח לקבוע איתכם פגישה על מנת לנסח בצורה מקצועית וחוקית את הצוואה שלכם. אם אתם חושבים לנסח צוואה עבור אחד ההורים או הסבא והסבתא, אתם יכולים לפנות למשרד עורכי הדין רן שדה ושות' ולקבל ליווי אישי לניסוח הצוואה עבורם ולהיות בטוחים כי המסמך הוא תקין וקביל בבית משפט.

יצירת קשר עם משרד עורכי הדין רן שדה ושות'

על מנת שתוכלו לנסח את מסמך הצוואה, אתם יכולים ליצור קשר עם משרד עורכי הדין בטלפון או דרך האתר.
 

תחומי התמחות

 


אופנהיימר 7, פארק המדע, רחובות

להשארת פרטים וייעוץ ראשוני: 074-769-14-82

sadeh@sadehlaw.com


לשיחת ייעוץ ללא תשלום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם