משרד עו"ד הפקעות מקרקעין

מהי הפקעת מקרקעין? אם יש ברשותכם נכס אשר רשות ציבורית, כגון עירייה, כופה עליכם את מכירת הקרקע, כדאי לכם לפנות בהקדם למשרד עו"ד הפקעות מקרקעין. ברוב הפקעות המקרקעין הרשויות המבצעות את פעולת ההפקעה מנסות להגיע לשטח הגדול ביותר במחיר הנמוך ביותר. בהתנהלות ציבורית לא סבירה יש לטפל בערכאות המשפטיות, ולכן פנייה לעורך דין, המתמחה בדיני הפקעת מקרקעין, יכולה להחזיר לבעל הקרקע את הזכויות המגיעות לו ולעיתים אף לבטל את ההפקעה של השטח.  

פניה למשרד עו"ד הפקעת קרקעות

לפני שאתם פונים למשרד עו"ד הפקעת קרקעות, כדאי שתכינו את כל המסמכים הרלוונטיים לקרקע שברשותכם. האם יש לכם נסח טאבו על שמכם? האם הנכס הוא בבעלות של כמה אנשים? חשוב להגיע מוכן עם כל המסמכים והפרטים לגבי הגוף או הרשות אשר דורשת להפקיע את הקרקע מכם.

עו"ד הפקעות מקרקעין מחיר

כמה עולה שירות של עו"ד הפקעות מקרקעין? המחיר נקבע לפי כל מקרה לגופו ובעת הפגישה עם משרד עו"ד הפקעות מקרקעין, תקבלו הצעת מחיר רלוונטית למקרה שלכם.  

איך אני מונע הפקעות מקרקעין לנכס שברשותי?

אם יש לכם נכס הרשום על שמכם והוא בשלבי הפקעה על-ידי רשות ציבורית, מומלץ לכם לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בתחום לקבלת ליווי משפטי. משרד עורכי הדין רן שדה ושות' בעל ניסיון רב בתחום הפקעות מקרקעין על-ידי רשויות ציבוריות. חשוב לדעת כי הדיונים בבית המשפט יכולים להפוך את הקערה על פיה ולהגדיל את הפיצוי שלכם או אף לבטל הפקעה במקרים מסויימים. 

משרד עו"ד הפקעות מקרקעין מקצועי ומנוסה - משרד עורכי הדין רן שדה ושות'

תהליך ההפקעה של הנכס שלכם גורם לכם לחששות? גם אם הוחלט כי השטח יופקע מידכם אתם יכולים לדרוש פיצוי הולם אשר יספק את רצונכם. צוות משרד עורכי הדין רן שדה ושות' מלווה לקוחות במקרים של הפקעת קרקע כבר מעל 15 שנה. על מנת שתוכלו להגיע מוכנים לדיונים החשובים בבית המשפט, אתם יכולים לפנות כבר עכשיו למשרד עורכי הדין רן שדה ושות' ולקבל ליווי אישי ומקצועי מצוות המשרד. אם בחרתם במשרד עורכי הדין רן שדה ושות', תדעו שתקבלו ליווי אישי מהטובים ביותר.
 

תחומי התמחות

 


אופנהיימר 7, פארק המדע, רחובות

להשארת פרטים וייעוץ ראשוני: 074-769-14-82

sadeh@sadehlaw.com


לשיחת ייעוץ ללא תשלום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם