לשאלות ובירורים חייגו:
08-9415022

טיפים לבחירת עו"ד נדל"ן

נדל"ן הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו, כי מי לא היה רוצה להיות בעל נכס במדינת ישראל? זה לא משנה בני כמה אתם, במה אתם עובדים או כמה כסף הצלחתם לחסוך עד עכשיו כי בוודאי גם לכם מדגדג לקנות דירה, חנות או נכסים אחרים. מעבר לכך שאתם צריכים למצוא את הנכס המתאים לכם, כדאי יהיה גם לבדוק לאיזה עו"ד נדל"ן אתם פונים כי לא כל איש מקצוע יוכל ללוות אתכם בצורה מושלמת בתהליך הזה. לכן כדאי שתעיינו במאמר שהכנו לפניכם כי הוא כולל מספר טיפים חשובים לבחירת עו"ד נדל"ן מוביל:

 

 1. הניסיון: אל תבחרו עו"ד נדל"ן שרק עכשיו נכנס לתחום הזה כי בנושא של נדל"ן, בין אם זה כולל תביעות חוב ובין אם זה כולל נושאים אחרים, יש צורך בניסיון רב.
 2. המלצות: חשבתם לרגע לפנות ככה סתם לעו"ד שאת השם שלו שמעתם? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מומלץ. בין אם אתם מחפשים עו"ד לענייני הוצאה לפועל ובין אם אתם צריכים עו"ד נדל"ן שווה לבדוק מה חושבים עליו אחרים ואיזה רזומה ומוניטין יש לו בתחום.
 3. הצלחות בעבר: בדקו באיזה אחוז של התיקים שבהם טיפל עוה"ד הוא יצא באמת מנצח והצליח לדאוג בצורה מלאה לאינטרסים של הלקוח שלו.
 4. עלות: כמה דורש עוה"ד עבור השירות שהוא מציע לכם? זה נכון שככל שמדובר על איש מקצוע עם יותר ניסיון וידע כך הוא גם יגבה מחירים גבוהים יותר אך לא תמיד חובה לשלם סכום מופקע.

 

מדוע אתם חייבים עו"ד מוצלח לעסקת הנדל"ן שלכם?

זה לא משנה אם אתם עומדים לקנות היום את הדירה הראשונה שלכם או שאתם חושבים לקנות דירה שלישית להשקעה. בכל מקרה אתם צריכים שיהיה לכם עו"ד שיכין עבורכם את החוזה ושיקפיד על כך שבחוזה יובאו לידי ביטוי גם האינטרסים שלכם. כמו כן, רק עו"ד נדל"ן מנוסה יידע מה צריך לבדוק לגבי הנכס ולהמליץ לכם האם כדאי יהיה להמשיך עם העסקה שעליה אתם עומדים לחתום או לא. לכן זה בהחלט יהיה נכון לומר לבחירת עוה"ד יש משמעות אדירה ולכן שווה להשקיע בכך לא מעט.

 • צרו קשר

  לפרטים נוספים חייגו 08-9415022
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  שם:
  נייד:
  מייל:

 • משרד עורכי דין שדה
  משרד עורכי דין שדה

  משרד עורכי דין שדה