לשאלות ובירורים חייגו:
08-9415022

שיקים חוזרים

לצערינו רבים נתקלים מדי יום בעגמת הנפש של שיק שחזר. אין כמעט עסק במדינת ישראל שלא מצא את עצמו עומד מול שוקת שבורה של שיק של לקוח שלו שחזר.

הסיבות הנפוצות להחזרת שיקים הם:

מי שמוצא עצמו עם שיקים חוזרים מנסה לגבות את סכום השיק בד"כ ע"י פניה יזומה לחייב לרוב טלפונית או במכתב. ואולם אחוז הצלחות הגבייה במקרים כאלה נמוך ביותר. במקרים אלה אנו מסייעים לבעלי העסקים לגבות את חובם באמצעות גבייה משפטית כשתהליכי הגבייה של שיקים חוזרים במשרדנו כוללים פתיחת תיק הוצאה לפועל מיידת כנגד החייב ובמקביל ביצוע אינטנסיבי של ניסיונות גבייה טלפוניים.

בתום 30 יום מהמצאת האזהרה לחייב מוטלים על נכסי החייב עיקולים ואם ניתן אף מבוצעים עיקולים לפני מתן אזהרה וזאת על מנת להפתיע את החייב כך שלא יספיק להבריח נכסים. במידת הצורך אנו מבצעים איתור מלא ומדוייק של החייב באמצעות משרד חוקרים פרטיים מורשה מטעם משרד המשפטים.

במסגרת טיפול בהוצאה לפועל אנו מפעילים אמצעי גבייה שהועמדו על ידי החוק לרשות הזוכה כנגד החייב, למשל הטלת עיקולים, עיכוב יציאה מהארץ ועוד. הכל כדי לאלץ החייב להגיע עם הזוכה להסדר בדבר תשלום החוב.

בסופו של דבר אנו מגיעים להסדר עם החייב לגבי מלוא חובו ואם לא ניתן לבצע הסדר, אנו גובים את החוב באמצעות מימוש העיקולים שהוטלו על רכושו.

לקוחותינו, בלחיצת כפתור במחשב, מקבלים דרך האינטרנט בתקשורת מאובטחת דיווח מלא ומעודכן עם פירוט ספציפי על הפעילויות שנערכו בעניין גביית צ'קים חוזרים שהוא העביר למשרדנו לגבייה. באמצעות דיווחים שוטפים אלו יכולים לקוחותינו לעקוב מקרוב בצורה ממוחשבת אחר ההתקדמות של פעילותנו בתיקם כנגד החייב שכן השקיפות היא נר לרגלינו וחשוב שלקוחותינו יהיו מעודכנים "און ליין" בפעילות הגבייה ומצב התיק.

 • צרו קשר

  לפרטים נוספים חייגו 08-9415022
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  שם:
  נייד:
  מייל:

 • משרד עורכי דין שדה
  משרד עורכי דין שדה

  משרד עורכי דין שדה