לשאלות ובירורים חייגו:
08-9415022

מה זה הסדר חובות ואיך הוא מתבצע

מי מאיתנו לא חלם, כנער צעיר, על היום שבו הוא יוכל להיות עצמאי מבחינה כלכלית ועל היום שבו הוא יוכל לדאוג למשפחה שלו ומממן את חייה? עם זאת, לא תמיד אנחנו מצליחים לקחת את החלומות האלה ולהגשים אותם, שכן כל אחד מאיתנו עלול לצבור גם חובות בשל סיבות שונות. יש מי שצובר חובות פשוט בגלל התנהלות כלכלית לא אחראית ואי תשלום בזמן ואילו אחרים צוברים חובות בגלל טעויות שהם עושים בדרך. זה לא משנה מדוע הגעתם למצב שבו אתם חייבים כספים לגורמים שונים כי בכל מקרה הדרך הנכונה להתמודד עם המצב היא הסדר חובות מקצועי, הגיוני וכזה שתוכלו לעמוד בו.

שלבי ההתמודדות עם חוב מול הבנק

 

אם ניקח לדוגמא את המצב שבו אתם חייבים כסף לבנק, אנחנו נראה שבשלב הראשון תקבלו התרעות מהבנק על כך שאתם חייבים לו כספים ולא שילמתם. מומלץ כבר בשלב הזה להגיע לאיזשהו הסדר חובות מול הבנק כי בכל יום שעובר ואתם מתעלמים מהמצב, העניין רק הולך ומחמיר. בשלב הבא הבנק יכול לתאם מול עורך דין חיצוני שעוסק בעניינים של הסדר חובות והוצאה לפועל פגישה, וממנו תקבלו כבר מכתב מאיים יותר עם דרישת התשלום. שימו לב: אם אחרי כל אלה לא הגעתם להסדר חובות ולא שילמתם את מה שהיה עליכם לשלם, יפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל והדברים יהפכו להיות חמורים פי כמה.

אזהרה מההוצאה לפועל

השלב הבא, אם התעלמתם מכל מה שקרה בדרך ואם לא שילמתם את החוב, הוא שתקבלו אזהרה לפני הוצאה לפועל, סביר להניח שיקראו לכם לחקירה וכבר לא תוכלו להתעלם מהמצב. אומנם זה נכון שבמסגרת הסדר חובות יהיה עליכם להתחיל לשלם ובדרך כלל אתם תרגישו את השפעת התשלום על חיי היום יום שלכם, אך מצד שני, זו הדרך היחידה להתחיל את פרק ב' בחייכם בלי שאתם ממשיכים להיות חייבים לבנק או לכל גורם אחר. הסדר חובות חייב להיות כזה שמתאים לשני הצדדים ובעיקר, הוא צריך להיות הסדר שאתם באמת יכולים לעמוד בו.

הסדר חובות

מה זה הסדר חובות

מדוע כדאי שיהיה עורך דין שיוכל ללוות אתכם בדרך?

 

אין ספק שבין אם מדובר על הסדר חובות ובין אם מדובר על כל התמודדות כלכלית אחרת, תוכלו לקרוא באינטרנט אינספור מאמרים בנושא. עם זאת, בסופו של דבר אין תחליף לשירות שתוכלו לקבל מאנשי מקצוע מובילים כמו עורכי דין, שכן עו"ד שמגיע עם ידע בתחום הזה יוכל לעזור לכם פלאים. לכן, בין אם אתם חייבים כספים ובין אם מישהו אחר חייב לכם ולא משלם, אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אל משרדו של עו"ד שדה. המשרד שלו קיים כבר משנת 2002 וכאן תקבלו שירות אמין, מקצועי ויעיל לכל אורך הדרך.

 

 • צרו קשר

  לפרטים נוספים חייגו 08-9415022
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  שם:
  נייד:
  מייל:

 • משרד עורכי דין שדה
  משרד עורכי דין שדה

  משרד עורכי דין שדה