לשאלות ובירורים חייגו:
08-9415022

למה לפנות למשרד עו"ד בנושאי חשבונות מוגבלים ופשיטת רגל

הגבלת חשבון בנק בשל נטילת הלוואות כנגד שיעבוד דירה ורכבים עשויה להשפיע רבות על עסקים ואנשים פרטיים. ברוב המקרים, הגבלת חשבון מובילה בסופו של דבר לפשיטת רגל. רבים אינם מודעים לכך, אבל לסניף הבנק אפשרות לבטל חשבון טרם הבקשה נכנסה לתוקפה.

עורך דין המומחה בתחום יכול להעניק את הסיוע הנדרש

לפי חוק צקים ללא כיסוי, נקבע כי חשבון בנק בו חזרו עשרה שיקים תוך 12 חודשים בשל כיסוי לא מספיק החשבון יהפוך מוגבל וההגבלה תמשך כשנה. להגבלת החשבון יש לא מעט השלכות על החיים הפרטיים והעסקיים ולכן יש לפנות בדחיפות לקבלת סיוע מטעם עורך דין המומחה בתחום. עורך דין המתמחה בבנקים ובקיא במונחים הרלוונטיים ויכול להיות לעזר על מנת להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר. אם לקחתם הלוואות וחשבון הבנק שלכם הושפע מכך, הרי קיימת חשיבות רבה לפנות לעורך דין מומחה על מנת שידאג לאסוף את המידע הרלוונטי ולהציגו בפני הגורמים המתאימים.

מדוע חשוב לקחת הלוואות באופן מושכל

בשנים האחרונות בשל מקורות המימון הרבים ניתן למצוא רבים אשר מבקשים הלוואות אך לעיתים מוצאים את עצמם בבור ללא תחתית. על מנת למנוע סיטואציה מהסוג הזה חשוב ביותר לקחת הלוואות כנגד שיעבוד דירה ורכבים באופן מושכל רק לאחר בדיקה מקיפה של מקורות המימון השונים במטרה למנוע מצב של עוגמת נפש. על מנת לבדוק את מקורות המימון השונים יש להתייעץ עם מומחים בתחום ולא לבחור במקור המימון הראשון אשר מציע לכם תוכנית כזו או אחרת להתמודד עם הסיטואציה המורכבת.

עורכי דין רבים יכולים להעיד על חוסר הידע והתמימות של קהל הלקוחות שלהם אשר מצוי בפשיטת רגל ומגיע מדי יום ללשכות ההוצאה לפועל ברחבי הארץ ,פעם לצורך חקירות או פעם לצורך תשלום שובר ואינם מבינים כי הם מצויים תחת הליך הוצאה לפועל וכך הם נותנים יד להנצחת החובות שלהם.

פנייה לעורך דין היא פנייה מתבקשת בשל העובדה כי מקרים מהסוג הזה מורכבים ביותר. נוסף על כך הנזק הכלכלי והנפשי הנגרם כתוצאה מנטילת הלוואות כנגד שיעבוד דירה ורכבים עשוי להיות משמעותי. עורך דין מומחה בתחום הינו הגורם המוסמך לטיפול בבעיה עם המוסדות השונים אשר לא פעם אינם מקשיבים לאזרח אשר אין לו את הידע והכלים להתמודד עימם. מדובר בנקודה מכרעת ביותר- נקיטת הצעדים הנכונים היא זו שתשפיע על המשך ההליך.

קבלת ייצוג משפטי הולם בהתאם לנסיבות תסייע לאנשים אשר נקלטו למצב מצוקה – יעוץ יעיל ואפקטיבי עשוי להפחית את הלחץ המופעל עליהם מצד גורמים שונים. בחירה נכונה של עורך דין היא בחירה משמעות הדבר היא בחירה באיש מקצוע הבקיא בעדכונים שונים ובחידושי חקיקה רלוונטיים. עורך דין כזה יתמקד בייעוץ המכוון לשמירה על האינטרסים של הלקוח שלו ולהגברת הסיכויים להצלחה בתיק.

 • צרו קשר

  לפרטים נוספים חייגו 08-9415022
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  שם:
  נייד:
  מייל:

 • משרד עורכי דין שדה
  משרד עורכי דין שדה

  משרד עורכי דין שדה