לשאלות ובירורים חייגו:
08-9415022

גביית חובות אבודים

כל מי שמצא את עצמו בסיטואציה שמישהו היה חייב לו כסף יודע היטב לומר שזה מצב מאוד בעייתי. מצד אחד אנחנו זקוקים לתשלום שמגיע לנו מצד שני לא תמיד נעים לנו לגבות אותו ובמיוחד כאשר החייב נמצא במצב כלכלי קשה. על ההגדרה הזאת עונה המונח חובות אבודים, כלומר, כספים שחייבים לנו ולא תמיד קל לנו להשיג אותם. חשוב לדעת שכאשר מדברים על חובות אבודים מדברים על סיטואציות כמו:

מצד שני, חשוב לדעת שגם כאשר מדברים על חובות אבודים עדיין יש תקווה ויש מה לעשות כך שאתם לא באמת צריכים לאבד תקווה בשלב הזה.

איך גובים חובות אבודים?

הדבר הראשון שצריך לדעת בנושא של גביית חובות אבודים זה שהדרך לקבל את מה שבאמת מגיע לנו זה לפנות לקבלת ייעוץ משפטי. מי שמבין בתחום הזה, עוסק בו ומכיר אותו לעומק יודע היטב מה עליכם לעשות והוא גם האדם שיוכל לעזור לכם. שנית, כאשר מדברים על גביית חובות אבודים צריך להיות מוכנים לתהליך לא פשוט כי הרבה פעמים בית המשפט כן יעמוד לצידו של החייב וינסה להגן עליו.

בחרו ממי תרצו לקבל ייעוץ משפטי מוביל

לבסוף, אחד מהדברים הכי חשובים שיוכלו לעזור לכם בנושא של גביית חובות אבודים זו השאלה לאיזה עו"ד נדל"ן אתם מתכוונים לפנות. לא כל מי שמציג את עצמו כעו"ד מוביל בתחום הזה הוא באמת בעל ניסיון, ידע והבנה ולכן כדאי לכם לברר מספר דברים. האם אתם פונים אל עו"ד שלמד את התחום לעומק וצבר בו מספיק ניסיון?

 האם יש מי שיוכל להמליץ על שירותיו של עוה"ד? אם אתם מחפשים את המשרד הטוב והמוביל ביותר בתחום הזה כדאי שתדעו שאנחנו הכתובת הנכונה עבורכם. את המשרד שלנו, "משרד עורכי דין שדה ושות'" הקמנו כבר בשנת 2002 ומאז ועד היום צברנו הרבה מאוד ניסיון בתחום הזה. לכן אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ומוביל, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?

 • צרו קשר

  לפרטים נוספים חייגו 08-9415022
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  שם:
  נייד:
  מייל:

 • משרד עורכי דין שדה
  משרד עורכי דין שדה

  משרד עורכי דין שדה