לשאלות ובירורים חייגו:
08-9415022

ייצוג זוכים בהוצאה לפועל

אם ברשותך פסק דין, שיק, חשבון או כל מסמך אחר המחייב אדם לשלם לך סכום כספי אולם אינך מצליח לגבות אותו, באפשרותך מגוון אפשרויות לגבות את החוב הכספי באמצעול לשכת הוצל"פ. כל מה שאתה צריך זהו משרד עו"ד המתמחה בייצוג זוכים בהוצאה לפעול.

מה כולל ייצוג זוכים בהוצאה לפועל?

תרומתו של משרד עו"ד בהתנהלות מול הוצאה לפעול הינה רחבת היקף ומכרעת לטובת מימוש זכותו הקניינית של הזוכה. הליווי המשפטי בתהליך הינו ארוך טווח ומסתיים עם גביית החוב הכספי במלואו או לאחר מיצוי כל האפשרויות לגבייתו . לרוב, טיפול של עו"ד בייצוג זוכים בהוצאה לפעול מתחיל בפתיחת התיק בהוצאה לפועל וכולל את הפעולות הבאות בהתאם לנדרש:

כאשר הנך פונה לעו"ד בייצוגך כזוכה מול ההוצאה לפועל, חשוב שהטיפול יתבצע באופן מהיר, מקצועי, יעיל, במינימום הוצאות ככל האפשר וימצא עד תום את כל הסיכויים לגביית כספך עפ"י חוק.

למשרד עו"ד שדה ושות' מחלקה מקצועית המתמחה בייצוג זוכים בהוצאה לפועל הכוללת מערך של עורכי דין וכח עזר משפטי ‏ופקידותי, המטפלים במקצועיות ובמסירות באלפי תיקי חייבים מכל רחבי הארץ. לאורך כל תהליך הטיפול בחוב, עורכי הדין של המחלקה מפעילים שיקול דעת מקצועי רחב ‏ לפרמטרים שונים, ‏כגון: סכום החוב, סוג החייב (פרטי, תאגיד וכו'), אופי החייב, רמת הדחיפות וצפי הליכי ‏ההתדיינות האפשריים. על פי הממצאים המתקבלים ננקטים לאלתר מגוון הליכים משפטיים למיצוי הצעדים ‏הדרושים במסגרת לשכות ההוצל"פ, וכל זאת במטרה למצות ‏כל סיכוי לגביית החוב מהר ככל האפשר עבור הלקוח.

משרד שדה ושות' מחובר ומקושר ‏ON LINE‏ למחשבי לשכות ההוצל"פ ‏ובתי המשפט ברחבי הארץ באופן המאפשר מעקב יומיומי רציף אחר התנהלות תיקי ההוצל"פ ‏ותיקי בתי המשפט וקבלת מידע עדכני שוטף על מצבו של התיק.

בזכות ניסיון רב שנים ומקצועיות צוות המשרד אנו מעניקים שירות מעולה ללקוחותינו ומשיגים תוצאות מוכחות במיצוי זכויותיהם של זוכים רבים. במידה והנך זוכה הזקוק לייצוג בהוצאה לפועל נשמח להעניק לך את שירותינו. התקשר עוד היום לתיאום פגישה אישית.

 • צרו קשר

  לפרטים נוספים חייגו 08-9415022
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  שם:
  נייד:
  מייל:

 • משרד עורכי דין שדה
  משרד עורכי דין שדה

  משרד עורכי דין שדה