לשאלות ובירורים חייגו:
08-9415022

פשיטת רגל

כל אדם עלול להיקלע לחובות. שכירים עלולים לאבד את עבודתם ולהתקשות במציאת עבודה חדשה. עצמאיים עלולים למצוא את עצמם לפתע ללא לקוחות ועם הלוואות עסקיות והתחייבויות לספקים שאין מהיכן להחזיר. עסק גם יכול להיקלע לקשיים מכיוון שלקוחות מרכזיים (לרוב עסקים גם הם) נקלעים לחדלות פירעון. מכאן עולה החשיבות של הליך פשיטת הרגל. כינוסי נכסים ופשיטות רגל מאפשרים להגיע להסדרי חובות מתאימים, לקבל צוו הפטר בהתאם לנסיבות ואז – מגיעים אל החופש לצאת לדרך חדשה.

יש פתרון לבירוקרטיה

איש אינו חסין מפני תאונות, מחלות וגזירות גורל קשות אחרות וחובות, פשיטות רגל והוצאה לפועל עשויים בהחלט להתלוות למחלה קשה. בארצנו, הבירוקרטיה קיימת אפילו במוסד לביטוח לאומי, כך שעל מנת לקבל הכרה בנכות או קצבה בשל תאונת עבודה מקובל להיעזר בעורך דין הבקיא בקצבאות וועדות רפואיות, עו"ד ביטוח לאומי. כל זאת, כמובן, מבלי לוותר על טיפול משפטי מקביל בכל נושא החובות שהולכים ונערמים, מכתבי התראה או פניות נזעמות מבנקים בשל אי יכולת פירעון.

מסדירים חובות ונשארים בחיים

בעזרת עורך דין המטפל בפשיטות רגל והסדרת חובות, ניתן לצאת מן המצב הקשה. חשוב בהחלט שלא להרים ידיים או להזניח מכתבי התראה או מכתבים מהוצאה לפועל. האדם הסביר, אפילו אם היה איש עסקים רב ניסיון, לא מכיר די הצורך את כל החוקים וההליכים והפרוצדורות שעומדים בפני מי שרוצה להגיע להסדר חובות. מי שצריך להתייצב לחקירת יכולת או מי שהוטל נגדו צו איסור יציאה מהארץ בשל החובות שלא שולמו לא יוכל להתמודד ללא עורך דין לצידו.

עם הליווי הנכון, ניתן להסדיר את החובות ולהישאר בחיים. ניתן לצלוח את דרך החתחתים של ועדות הביטוח הלאומי או החקירות של כונסי הנכסים או ההוצאה לפועל. שיקים שמסרתם החלו לחזור? הבנק מאיים להגביל את החשבון? גזרו לכם את כרטיס האשראי ואתם מרגישים חנוקים ובלי תקווה? ייעוץ משפטי ישכיל להסדיר את המצב בהתאם לסיטואציה עימה אתם מתמודדים. ובל נשכח כי אם חייבים לכם כספים ואתם לא מצליחים לגבות – גם אז, עורך דין המתמחה בהליכי גביה והוצאה לפועל יוכל להתוות דרך פעולה מתאימה.

 

 • צרו קשר

  לפרטים נוספים חייגו 08-9415022
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  שם:
  נייד:
  מייל:

 • משרד עורכי דין שדה
  משרד עורכי דין שדה

  משרד עורכי דין שדה