לשאלות ובירורים חייגו:
08-9415022

מהי ליטיגציה מסחרית?

בשנים האחרונות ישנה הפרדה בין תחום הליטיגציה לשאר תחומי המשפט בעיקר בגלל ההבנה של חשיבותו והצורך בהתמחות ספציפית אליו. ליטיגציה או מה שקרוי בעברית – התדיינות, היא השם המקובל לעורך דין שמתמחה בטיעון בבית המשפט והליטיגציה עוסקת הן בתחום המשפט הפלילי והן בתחום המשפט האזרחי כשתחת המשפט האזרחי יש את הליטיגציה המסחרית. ישנם תיקים רבים שלא מגיעים לבית המשפט וליטיגציה מתייחסת אך ורק לאלו שכן הגיעו ועורך הדין שעוסק בכך צריך להכיר את ההליך המשפטי על בוריו.

תחומי עיסוק של הליטיגציה המסחרית

ליטיגציה מסחרית עוסקת בעבירות שונות על פי חוק ניירות ערך, הליכים אזרחיים שונים שקשורים לדיני חברות, עתירות מנהליות נגד החלטות של הרשות לניירות ערך ועבירות שונות על פי חוק ניירות ערך. הליטיגטור במשפטים מסחריים יהיה זה שיקבע את גורל המשפט בהתאם למקצועיות שלו וליכולות שלו, ויש לו משימות שונות עימן הוא אמור להתמודד בבית המשפט ומחוצה לו:

המשימות:

מה חשוב כשמחפשים ליטיגטור מסחרי מקצועי?

עורך דין מומחה לליטיגציה מסחרית צריך להיות אחד שיכול להתמודד עם כל המשימות הללו. הוא צריך להיות עם ניסיון ועדיף שהניסיון יהיה ספציפי לתיק. צריך שתהיה איתו אינטראקציה טובה כבר בתחילת הדרך והוא צריך להיות קשוב וזמין ללקוחות שלו. עורך דין מומחה ובעל ניסיון בליטיגציה מסחרית יכול להיות ההבדל בין הצלחה בבית המשפט לבין כישלון חרוץ.

 • צרו קשר

  לפרטים נוספים חייגו 08-9415022
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  שם:
  נייד:
  מייל:

 • משרד עורכי דין שדה
  משרד עורכי דין שדה

  משרד עורכי דין שדה